Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

Бібліотека

maksimenko tamara

Завідувач бібліотекою МАКСИМЕНКО Тамара Григорівна

 

Книжковий фонд бібліотеки МАЕМ складає 60845 примірників, у тому числі: медична література (підручники, навчальні посібники, фахова література з вузьких медичних спеціальностей) - 58483 примірників; суспільно-політична література – 2362 примірники. Наявні 119 електронних підручників, посібників, навчально-методична література для студентів і викладачів академії з різних фахових дисциплін.

Щороку книжковий фонд бібліотеки поповнюється новою навчальною і методичною літературою. З початку 2016 року придбано 146 примірників підручників, навчально-методичних посібників з фахових дисциплін. У бібліотеці діє 2 читальні зали на 50 посадкових місць, де розгорнута постійно діюча виставка нових надходжень – як вітчизняних, так і зарубіжних видавництв.

Бібліотека забезпечує навчальний процес, науково-дослідну діяльність і культурно-просвітницьку роботу академії. Надає практичну інформаційну, методичну допомогу професорсько-викладацькому складу, науковцям, студентам та іншим категоріям працівників академії у процесі підготовки високоосвічених фахівців різного профілю.

Проводиться постійна робота з розкриття своїх фондів і пропаганди книжки всіма методами і засобами бібліотечної роботи, забезпечуючи таким чином інформаційні потреби викладачів, студентів і співробітників академії.

Бібліотека академії підтримує тісний зв'язок з Національною науковою медичною бібліотекою України. Студенти і викладачі МАЕМ мають змогу користуватися книжковим фондом Національної бібліотеки: отримувати необхідну фахову літературу на абонемент, користуватись літературою в читальних залах та електронними підручниками і посібниками.

 

Бібліотекою академії виконується важлива місія – розвиток, створення, збереження та організація використання власних та світових інформаційних ресурсів, які відповідають науковому та навчальному процесам в МАЕМ, забезпечення інформаційних дослідницьких потреб студентів, викладачів та співробітників академії на принципах доступності, оперативності, інформативності й комфортності.

 

Документи для завантаження:

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БІБЛІОТЕКУ

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ