Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

News

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...

МЕДИЧНО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОЛЕДЖ

МЕДИЧНО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОЛЕДЖ

ПВНЗ «Міжнародна академія екології та медицини»

 

Медично-фармацевтичний коледж створений рішенням Академії з метою провадження освітньої діяльності, пов’язаної з здобуттям певної вищої освіти та кваліфікації у споріднених напрямах підготовки з Академією та входить до навчально-науково-виробничого комплексу Академії, є її структурним підрозділом і, відповідно, діє на підставі Статуту Академії та Положення про Медично-фармацевтичний коледж приватного вищого навчального закладу «Міжнародна академія екології та медицини».

У Коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів з напряму 1202 «Фармація», за спеціальністю 5.12020101 «Фармація» на базі повної загальної середньої освіти (ліцензія Міністерства освіти і науки України серії АЕ № 270728). Загальний термін навчання становить 2 роки.

27.12.2013 р.  рішенням Акредитаційної комісії України Коледж акредитовано за спеціальністю 5.12020101 Фармація (сертифікат про акредитацію, серія НІ-І № 1126317)

Коледж очолює директор Пенчукова Леся Олексіївна – провізор, інженер-технолог (дипломи, відповідно, Національної фармацевтичної академії України та Української фармацевтичної академії). У 2006 році Київською медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика Пенчуковій Л.О. присвоєно звання провізора – спеціаліста за спеціальністю «Загальна фармація».

В галузі фармації Леся Олексіївна працює понад 15 років, прошла шлях від інженера-технолога ампульного цеху в Фармацевтичній фірмі «Дарниця» до директора Коледжу, обіймаючи такі посади: провізор, а згодом завідувач аптекою, асистент кафедри технології ліків, завідувач фармацевтичним відділенням, заступник декана фармацевтичного факультету.

Директор Коледжу Пенчукова Л.О.

Матеріально-технічна база Коледжу забезпечена необхідними навчальними та лабораторними приміщеннями. Сучасний рівень оснащення аудиторій та навчальних кабінетів дозволяє забезпечити високу якість навчання студентів в Коледжі, зокрема, два комп’ютерних класи з необхідними комп’ютерними програмами крім програми навчання забезпечують підготовку студентів до складання державних іспитів, проведення контрольних робіт в електронному вигляді.

В педагогічному колективі Коледжу працюють 4 кандидати наук, 4 викладача з вищою кваліфікаційною категорією та Заслужений вчитель України.

Якісна підготовка фахівців за спеціальністю 5.12020101 «Фармація», що орієнтована на чинні стандарти освіти, які за змістом і спрямованістю відповідають сучасним вимогам, проводиться згідно з розробленою системою підготовки молодших спеціалістів, що реалізує сучасні підходи до підвищення якості підготовки – орієнтацію навчання на професійну діяльність, ключові компетенції, якими повинен володіти молодший спеціаліст для подальшого навчання та успішної роботи.

Студенти Коледжу проходять практику в Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка  та в провідних фармацевтичних установах м. Києва та України, серед яких: Фармацевтичний центр Головного військового клінічного госпіталю ГВМКЦ Міністерства оборони України, КП «Бориспільська центральна аптека № 24» та інші.

У Коледжі проводяться факультативні заняття зі спецпредметів, працюють гуртки косметолога – технолога, масажиста.

Для розширення кругозору студентів викладачі Коледжу регулярно проводять екскурсії до музеїв м. Києва та України, а з фахових дисциплін організовують тематичні екскурсії до провідних виробників ліків в Україні.

Динамічний характер навчання та професійної підготовки забезпечується постійним корегуванням змісту освіти відповідно до досягнень світової і вітчизняної науки, практики організації фармацевтичної справи та згідно з потребами розвитку сфери охорони здоров’я України.

По закінченню Коледжу студенти мають першочергове право вступу до фармацевтичних ВУЗів України за співбесідою на другий курс навчання (без ЗНО).

Коледж гарантує працевлаштування в аптечних, лабораторно-аналітичних та фармацевтично-виробничих установах м. Києва та України.