Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

News

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...

З днем студента

studentsday

Дорогі наші студенти!

Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!

Read more: З днем студента

Районна Спартакіада - Наші досягнення

spartak 01

Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що  проводилась за ініціативи Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації серед студентів вищих навчальних закладів, принесла нашій збірній команді 6 медалей:

1 золота медаль

1 срібна медаль

4 бронзові медалі

які розподілились наступним чином:

члени команди - студенти МАЕМ отримали 2 медалі

члени команди - студенти Медично-фармацевтичного коледжу МАЕМ – 4 медалі

І ось як все було…

Read more: Районна Спартакіада - Наші досягнення

Зустріч з міністром освіти

minister

18 жовтня 2016 року ректор МАЕМ д.мед.н., проф. Салюта М.Ю. взяв участь у робочій зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич, директора Департаменту вищої освіти Олега Ігоровича Шарова з ректорами та керівним складом приватних навчальних закладів з різних куточків України, ініціатором якої виступила Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності.

Read more: Зустріч з міністром освіти

День знань в МАЕМ

den znan01

Відчуття, що виникають 1 вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими. День знань це свято викладачів, студентів та батьків, наших друзів, свято, яке об’єднує покоління. Водночас, це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року.

Read more: День знань в МАЕМ

Випуск 2016

2 липня 2016 року відбулася урочиста церемонія чергового випуску лікарів МАЕМ зі спеціальностей Стоматологія, Лікувальна справа та фармацевтів Медично-фармацевтичного коледжу МАЕМ.

Традиційно урочистості з нагоди випуску відкрив ректор МАЕМ д.мед.н., проф. Салюта М.Ю.

Read more: Випуск 2016

С визитом в Индию

С целью привлечения иностранных граждан к обучению в Академии помощник ректора Светлана Пандей посетила Индию, такие города как Дели, Чандигарх, Бхопал, Кочин, Амритсар, Лудияна, в которых провела семинары для желающих получить медицинское высшее образование в Украине.

Read more: С визитом в Индию

Кращий серед кращих

chess intro

19 лютого 2016 відбувся турнір МАЕМ з шахів «Кращий серед кращих»

Read more: Кращий серед кращих

81 РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ

22 листопада в Україні відбулися національні пам’ятні заходи, присвячені мільйонам жертв голодомору-геноциду 1932-1933 років.
Студенти нашої Академії в цей день вшанували пам’ять тих, хто чинив спротив геноциду, та відвідали Національний музей «Меморіал пам'яті жертв Голодомору в Україні».

Read more: 81 РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ

БІЗНЕС-ТРЕНІНГ ПРОФЕСОРА ЗАБЛОЦЬКОГО

20 листопада 2014 року

Вже понад два роки наш заклад співпрацює з Приватним вищим навчальним закладом післядипломної освіти «Стоматологічна академія Заблоцького», і сьогодні в актовій залі відбувся черговий бізнес-тренінг для студентів МАЕМ – майбутніх стоматологів, який особисто провів доктор медичних наук, професор Ярослав Володимирович Заблоцький, стоматолог-практик з понад 30-річним стажем та вагомим досвідом роботи у приватній медицині і викладанні медичних дисциплін.
В ході спілкування зі студентами Академії, Я.В.Заблоцький розповів про свій нелегкий шлях до успіху та, поцікавившись намірами студентів щодо майбутнього в обраній професії, дав їм змістовні поради, побажав здійснення мрій та наголосив на затребуваності кваліфікованих стоматологів в суспільстві.
Проф. Заблоцький Я.В. розповів студентам, що сумлінна праця, постійне самовдосконалення, гідність, допомога однодумців дозволили йому 15 років тому відкрити першу приватну стоматологічну клініку, в своєму сенсі унікальну «Клініку Заблоцького», що активно розвивається в містах Києві (Центр стоматологічної імплантації) та Львові (Клініка для дорослих та Клініка для дітей).
Наступним етапом розвитку стоматологічної справи стало відкриття представництв «Клініки Заблоцького» та «Стоматологічної академії Заблоцького» в Болгарії за франчайзинговими угодами, де професор також викладає дисципліну «Маркетинг від Заблоцького».
По завершенню бізнес-тренінгу, відповівши на питання аудиторії, проф. Заблоцький Я.В. вручив студентам авторські книги та побажав успіхів і кар’єрного росту.


 

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВСІМ, ХТО БОРОВСЯ ЗА СВОБОДУ !

07 листопада 2014
З нагоди 71 річниці визволення м. Києва від нацистських окупантів студенти нашої Академії відвідали Музей Партизанської слави. Це один з «молодих» музеїв міста, експозиція якого присвячена партизанським загонам, що діяли поблизу міста Києва під час Великої Вітчизняної війни.

Read more: ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВСІМ, ХТО БОРОВСЯ ЗА СВОБОДУ !

Вітаємо з Днем Вчителя!

5 жовтня 2014 – День працівників освіти!

 

День учителя сьогодні відзначається в більш ніж 100 країнах світу,

що підкреслює важливість для суспільства цієї досить складної професії. Професії, яка вимагає від людини багато терпіння і розуміння, складається з нелегких, але цікавих буднів…

З Днем фармацевтичного працівника!

20 вересня 2014
Шановні колеги!
Вітаємо вас з Днем фармацевтичного працівника!
 
 
   Історія фармації починається з давніх часів та пов’язана з розвитком перших цивілізацій (Греція, Римська імперія,  Китай, Індія, Шумер, та ін.). Українська фармація має славні традиції, які сьогодні підтримуються та примножуються спільнотою вітчизняних провізорів і фармацевтів. Фармацевтичний сектор України зростає і динамічно розвивається, а, відтак, зростає потреба в підготовці висококласних фахівців.
   Роль фармацевта в структурі охорони здоров’я є такою ж важливою, як і роль лікаря. Ліки, без яких лікар як воїн без зброї, — це особливий продукт, з яким мають працювати високоосвічені фахівці.
   У ваших руках сьогодні майбутні фармацевтичні кадри.  Пам'ятайте, безперервне вдосконалення змісту освіти, запровадження нових технологій та форм освіти, адаптація до європейських стандартів, участь у розробленні основ євроінтеграції вищої фармацевтичної освіти    України – пріоритети ХХІ століття.
   Нехай ваші знання та досвід, енергійність і цілеспрямованість сприятимуть подальшому розвитку вітчизняної фармацевтичної галузі, а це свято наповнить ваші серця гордістю за українську фармацію, нехай збуваються мрії і надії на світле майбутнє нашої країни!
   Щиро дякуємо вам за відданість справі і бажаємо професійних успіхів, стабільності та достатку, благополуччя, міцного здоров’я, сімейного затишку і добра!
 
З повагою та найкращими побажаннями,
Ректорат Академії

1 вересня 2014

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Це актуальна та урочиста подія. «Новоспечені» студенти вперше вступають у доросле життя. Студенти подорослішали за літо, відпочилі й засмаглі знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають викладачі - люди, які ведуть їх до вершин знань.

Цього року 1 вересня відсвяткували в нашій Академії гучно, весело! Особливо запам’яталося посвячення в студенти, тому що головними винуватцями урочистостей в перший день осені є новачки, які хоча і скаржаться, що літо скінчилося і знову потрібно рано вставати, все ж переступаючи поріг Академії перший раз у своєму житті переповнені почуттям радості і свята. Через багато років вони з ностальгією згадають цей день…

 

Випуск лікарів -2014

У літній червневий день в Міжнародній академії екології та медицини правили балом справжня весна та молодість: відбувся урочистий випуск студентів з врученням дипломів ЛІКАРЯ та ЛІКАРЯ-СТОМАТОЛОГА.

Read more: Випуск лікарів -2014

ВИПУСК ФАРМАЦЕВТІВ – 2014

25 червня  відбулася значна подія в житті нашої Академії – в доросле життя вирушили випускники Медично-фармацевтичного коледжу.

Read more: ВИПУСК ФАРМАЦЕВТІВ – 2014