Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

З днем студента

studentsday

Дорогі наші студенти!

Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!

Детальніше: З днем студента

Районна Спартакіада - Наші досягнення

spartak 01

Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що  проводилась за ініціативи Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації серед студентів вищих навчальних закладів, принесла нашій збірній команді 6 медалей:

1 золота медаль

1 срібна медаль

4 бронзові медалі

які розподілились наступним чином:

члени команди - студенти МАЕМ отримали 2 медалі

члени команди - студенти Медично-фармацевтичного коледжу МАЕМ – 4 медалі

І ось як все було…

Детальніше: Районна Спартакіада - Наші досягнення

Зустріч з міністром освіти

minister

18 жовтня 2016 року ректор МАЕМ д.мед.н., проф. Салюта М.Ю. взяв участь у робочій зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич, директора Департаменту вищої освіти Олега Ігоровича Шарова з ректорами та керівним складом приватних навчальних закладів з різних куточків України, ініціатором якої виступила Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності.

Детальніше: Зустріч з міністром освіти

День знань в МАЕМ

den znan01

Відчуття, що виникають 1 вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими. День знань це свято викладачів, студентів та батьків, наших друзів, свято, яке об’єднує покоління. Водночас, це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року.

Детальніше: День знань в МАЕМ

Випуск 2016

2 липня 2016 року відбулася урочиста церемонія чергового випуску лікарів МАЕМ зі спеціальностей Стоматологія, Лікувальна справа та фармацевтів Медично-фармацевтичного коледжу МАЕМ.

Традиційно урочистості з нагоди випуску відкрив ректор МАЕМ д.мед.н., проф. Салюта М.Ю.

Детальніше: Випуск 2016

С визитом в Индию

С целью привлечения иностранных граждан к обучению в Академии помощник ректора Светлана Пандей посетила Индию, такие города как Дели, Чандигарх, Бхопал, Кочин, Амритсар, Лудияна, в которых провела семинары для желающих получить медицинское высшее образование в Украине.

Детальніше: С визитом в Индию

Кращий серед кращих

chess intro

19 лютого 2016 відбувся турнір МАЕМ з шахів «Кращий серед кращих»

Детальніше: Кращий серед кращих

81 РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ

22 листопада в Україні відбулися національні пам’ятні заходи, присвячені мільйонам жертв голодомору-геноциду 1932-1933 років.
Студенти нашої Академії в цей день вшанували пам’ять тих, хто чинив спротив геноциду, та відвідали Національний музей «Меморіал пам'яті жертв Голодомору в Україні».

Детальніше: 81 РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ

БІЗНЕС-ТРЕНІНГ ПРОФЕСОРА ЗАБЛОЦЬКОГО

20 листопада 2014 року

Вже понад два роки наш заклад співпрацює з Приватним вищим навчальним закладом післядипломної освіти «Стоматологічна академія Заблоцького», і сьогодні в актовій залі відбувся черговий бізнес-тренінг для студентів МАЕМ – майбутніх стоматологів, який особисто провів доктор медичних наук, професор Ярослав Володимирович Заблоцький, стоматолог-практик з понад 30-річним стажем та вагомим досвідом роботи у приватній медицині і викладанні медичних дисциплін.
В ході спілкування зі студентами Академії, Я.В.Заблоцький розповів про свій нелегкий шлях до успіху та, поцікавившись намірами студентів щодо майбутнього в обраній професії, дав їм змістовні поради, побажав здійснення мрій та наголосив на затребуваності кваліфікованих стоматологів в суспільстві.
Проф. Заблоцький Я.В. розповів студентам, що сумлінна праця, постійне самовдосконалення, гідність, допомога однодумців дозволили йому 15 років тому відкрити першу приватну стоматологічну клініку, в своєму сенсі унікальну «Клініку Заблоцького», що активно розвивається в містах Києві (Центр стоматологічної імплантації) та Львові (Клініка для дорослих та Клініка для дітей).
Наступним етапом розвитку стоматологічної справи стало відкриття представництв «Клініки Заблоцького» та «Стоматологічної академії Заблоцького» в Болгарії за франчайзинговими угодами, де професор також викладає дисципліну «Маркетинг від Заблоцького».
По завершенню бізнес-тренінгу, відповівши на питання аудиторії, проф. Заблоцький Я.В. вручив студентам авторські книги та побажав успіхів і кар’єрного росту.


 

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВСІМ, ХТО БОРОВСЯ ЗА СВОБОДУ !

07 листопада 2014
З нагоди 71 річниці визволення м. Києва від нацистських окупантів студенти нашої Академії відвідали Музей Партизанської слави. Це один з «молодих» музеїв міста, експозиція якого присвячена партизанським загонам, що діяли поблизу міста Києва під час Великої Вітчизняної війни.

Детальніше: ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВСІМ, ХТО БОРОВСЯ ЗА СВОБОДУ !

Вітаємо з Днем Вчителя!

5 жовтня 2014 – День працівників освіти!

 

День учителя сьогодні відзначається в більш ніж 100 країнах світу,

що підкреслює важливість для суспільства цієї досить складної професії. Професії, яка вимагає від людини багато терпіння і розуміння, складається з нелегких, але цікавих буднів…

З Днем фармацевтичного працівника!

20 вересня 2014
Шановні колеги!
Вітаємо вас з Днем фармацевтичного працівника!
 
 
   Історія фармації починається з давніх часів та пов’язана з розвитком перших цивілізацій (Греція, Римська імперія,  Китай, Індія, Шумер, та ін.). Українська фармація має славні традиції, які сьогодні підтримуються та примножуються спільнотою вітчизняних провізорів і фармацевтів. Фармацевтичний сектор України зростає і динамічно розвивається, а, відтак, зростає потреба в підготовці висококласних фахівців.
   Роль фармацевта в структурі охорони здоров’я є такою ж важливою, як і роль лікаря. Ліки, без яких лікар як воїн без зброї, — це особливий продукт, з яким мають працювати високоосвічені фахівці.
   У ваших руках сьогодні майбутні фармацевтичні кадри.  Пам'ятайте, безперервне вдосконалення змісту освіти, запровадження нових технологій та форм освіти, адаптація до європейських стандартів, участь у розробленні основ євроінтеграції вищої фармацевтичної освіти    України – пріоритети ХХІ століття.
   Нехай ваші знання та досвід, енергійність і цілеспрямованість сприятимуть подальшому розвитку вітчизняної фармацевтичної галузі, а це свято наповнить ваші серця гордістю за українську фармацію, нехай збуваються мрії і надії на світле майбутнє нашої країни!
   Щиро дякуємо вам за відданість справі і бажаємо професійних успіхів, стабільності та достатку, благополуччя, міцного здоров’я, сімейного затишку і добра!
 
З повагою та найкращими побажаннями,
Ректорат Академії

1 вересня 2014

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ - це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Це актуальна та урочиста подія. «Новоспечені» студенти вперше вступають у доросле життя. Студенти подорослішали за літо, відпочилі й засмаглі знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають викладачі - люди, які ведуть їх до вершин знань.

Цього року 1 вересня відсвяткували в нашій Академії гучно, весело! Особливо запам’яталося посвячення в студенти, тому що головними винуватцями урочистостей в перший день осені є новачки, які хоча і скаржаться, що літо скінчилося і знову потрібно рано вставати, все ж переступаючи поріг Академії перший раз у своєму житті переповнені почуттям радості і свята. Через багато років вони з ностальгією згадають цей день…

 

Випуск лікарів -2014

У літній червневий день в Міжнародній академії екології та медицини правили балом справжня весна та молодість: відбувся урочистий випуск студентів з врученням дипломів ЛІКАРЯ та ЛІКАРЯ-СТОМАТОЛОГА.

Детальніше: Випуск лікарів -2014

ВИПУСК ФАРМАЦЕВТІВ – 2014

25 червня  відбулася значна подія в житті нашої Академії – в доросле життя вирушили випускники Медично-фармацевтичного коледжу.

Детальніше: ВИПУСК ФАРМАЦЕВТІВ – 2014