Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

ДЕНЬ СТУДЕНТА В АКАДЕМІЇ

17 листопада 2014

Цього року, традиційно, в Академії відзначали День студента. Ректор, проф. Костинський Григорій Борисович, привітав студентів та вручив найкращим з них грамоти під оплески залу. З привітальним словом виступив також декан медичного факультету Нам’ятов Олег Васильович.

Детальніше: ДЕНЬ СТУДЕНТА В АКАДЕМІЇ

ДВА ЧАРІВНИХ ДНІ У МІСТІ ЛЕВА

5-6 листопада 2014 року

Напередодні Дня студента разом з викладачами: заслуженим вчителем України Кравчук Л.В. та кандидатом педагогічних наук Віцюк А.А. наші студенти відвідали славетне місто Львів.  
Львів сміливо можна назвати містом студентів, тому що кожен п’ятий у ньому - студент. Зокрема, у місті налічується близько 170 тисяч студентів, функціонує 26 університетів.

Детальніше: ДВА ЧАРІВНИХ ДНІ У МІСТІ ЛЕВА

Студенти Академії відвідали місто-музей Переяслав-Хмельницький на р. Трубіж, на лівому березі Дніпра

10 жовтня 2014

Переяслав-Хмельницький — особливе місто на карті України, колиска Київської Русі, де зароджувалась українська державність, формувалась нація українців.

В цьому місті жив і працював  великий діяч української культури Тарас Григорович Шевченко, на честь якого 18 квітня 2008 року було відкрито Музей Заповіту Т.Шевченка в колишній оселі переяславського лікаря А.О. Козачковського. Саме в цьому будинку в ніч на 25 грудня 1845 року Тарас  Шевченко створив безсмертний «Заповіт».

Детальніше: Студенти Академії відвідали місто-музей Переяслав-Хмельницький на р. Трубіж, на лівому березі Дніпра

Студенти Академії відвідали місто Канів

2 жовтня 2014

Канівський природний заповідник недаремно називають «перлиною Середнього Придніпров’я». Він розташований серед мальовничих дніпровських ландшафтів у самому центрі України. Незважаючи на невелику площу, заповідник відзначається багатством рослинного та тваринного світу. На його території знаходяться всесвітньо відомі Канівські дислокації. Немало тут й історичних пам’яток.

Детальніше: Студенти Академії відвідали місто Канів

Дендропарк Олександрія

Дендропарк Олександрія знаходиться в місті Біла Церква на березі річки Рось, був побудований графинею Олександрою Браницькою. Вона знайшла мальовничу місцевість за 3 км до Білої Церкви (зараз парк у межах міста). Роботи почались у 1793 році, для проектування генерального плану був запрошений французький архітектор Мюффо.
У середині XIX століття парк став дуже популярним. Його відвідували відомі люди того часу: Гаврило Державін, Олександр Пушкін, Тарас Шевченко.

Детальніше: Дендропарк Олександрія

В гармонії з природою

Ботанічний сад ім. М. М. Гришка в Києві - це справжній острів спокою і радості у метушливому нашому мегаполісі.

Люблять ботанічний сад всі: мами і діти, велосипедисти, закохані парочки і, звичайно, студенти. 16 травня взяли й поїхали у сад, поки бузок квітне. Такого різноманіття видів, як у Київському ботанічному саду, важко ще десь зустріти.

Детальніше: В гармонії з природою

Похід до Національного музею Т.Г.Шевченка

Студенти нашої Академії вшанували пам'ять видатного сина українського народу походом в Національний музей Т.Г.Шевченка.

Колекція музею складається з  оригіналів малярських робіт Шевченка, документів про його життя та творчість, рукописних списків його поезій, рідкісних фотографій поета та його друзів, першодруків творів Шевченка з його автографами. В залах музею експоновано матеріали, що свідчать про світове значення творчості Шевченка, переклади його творів багатьма мовами.

Детальніше: Похід до Національного музею Т.Г.Шевченка

200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Цю насправді народну подію Україна й увесь прогресивний світ відзначає у березні 2014 року.

На честь знаменної дати студенти нашої Академії організували святковий культурно-мистецький захід під гаслом «Шевченка рідне слово». На святі лунали вірші Тараса Григоровича багатьма мовами світу: українською, англійською, французькою, білоруською, російською, узбецькою, туркменською, таджицькою тощо. 

Детальніше: 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

8 Березня

6 березня студенти нашої Академії підготували святковий концерт до  Міжнародного жіночого дня. З привітанням чарівних жінок і дівчат виступив ректор Академії – професор Костинський Г.Б. Не забули відзначити грамотами кращих студентів. Були і танці, і пісні,  і сценки, і ведучим свята було гумору не позичати!

Детальніше: 8 Березня

Музей Кока-кола

26 листопада студенти Медично-фармацевтичного коледжу були на екскурсії на заводі «Кока-Кола Беверіджиз Україна», що розташований поблизу селища Велика Димерка у Броварському районі Київської області, на якому виробляють напої: Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Vanilla, Fanta, Sprite, соки та нектари Rich, «Добрий», BotaniQ, холодні чаї Nestea, енергетичні напої Burn та Gladiator, природну воду Bonaqua.
Завод видобуває воду зі свердловин Сеноманського (220 м) та Юрського (390 м) горизонтів, що забезпечує відсутність забруднень.

Детальніше: Музей Кока-кола