Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

У країні реформується первинна ланка медичної допомоги, створюються потужні лікувально-діагностичні комплекси, перинатальні центри ІІІ рівня в рамках Національного проекту «Нове життя», йде оснащення наших клінік сучасним медичним обладнанням, впроваджується система встановлення референтних цін на лікарські засоби.

Міжнародна академія екології та медицини створена з метою впровадження європейських стандартів в галузі освіти, із врахуванням останніх змін в законодавстві України та міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною радою України, напрацювань кращих фахівців в галузі охорони здоров’я. Сьогодні Академія - це живий організм, що об'єднує в собі не лише навчальну, але й лікувальну і науково-дослідну роботу.

Пам’ятай, що спеціальність лікаря одна з найгуманніших, благородніших, необхідніших і в той же час найбільш відповідальна, вимагає повної віддачі духовних і фізичних сил. Ти маєш зробити все і навіть більше, щоб врятувати людину. Подумай, як це важко, тому що все це буде твоїм життям. І якщо ти готовий вибрати важку, відповідальну, але прекрасну професію лікаря, тоді чекаємо на тебе!

 

З повагою,

Ректорат  МАЕМ