Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

КАФЕДРА СТОМАТОЛОГІЇ

Кафедра стоматології ПВНЗ "МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ЕКОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ" об’єднала всі профільні дисципліни стоматологічного факультету. Очолює кафедру доктор медичних наук, лікар вищої категорії Борисова Ірина Володимирівна.

Навчання на кафедрі проводиться на підставі типових програм Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та згідно кваліфікаційних вимог Міністерства охорони здоров’я України з наступних дисциплін:

  • Терапевтична стоматологія
  • Ортопедична стоматологія
  • Хірургічна стоматологія
  • Дитяча стоматологія
  • Ортодонтія
  • Профілактика стоматологічних захворювань
  • Дитяча хірургічна стоматологія

На кафедрі створено науково-педагогічний колектив, який забезпечує належний рівень підготовки спеціалістів, має досвід практичної та педагогічної роботи і в цілому забезпечує потреби навчально-виховного процесу.

Для підготовки студентів зі спеціальності 7.12010005 «Стоматологія» залучено 15 викладачів, серед яких 2 доктори медичних наук, 5 кандидатів медичних наук. Всі викладачі є лікарями вищої або першої категорії. У колективі викладачів працює видатний вчений вітчизняної стоматології, доктор медичних наук, професор Грохольський Анатолій Павлович.

Кафедра стоматології має потужну лікувальну базу, яка розташована у провідних лікувально-профілактичних закладах міста Києва,  серед яких наступні заклади Дарницького району: стоматологічна поліклініка, дитяча поліклініка та поліклініка для дорослих.

Для удосконалення навчання та підвищення якості підготовки спеціалістів у навчальний процес впроваджуються новітні технології навчання, а саме,  система мультимедійного та комп’ютерного оснащення лекцій та практичних занять, система телемедицини,  вільний доступ викладачів та студентів до мережі Інтернет.

Кафедра має сучасне стоматологічне обладнання: стоматологічні установки вітчизняного та іноземного виробництва, скейлери, світлодіодні фотополімерні лампи. Запланована організація фізіотерапевтичного, пародонтологічного кабінету, є власна зуботехнічна лабораторія. Кафедра працює з дитячим населенням у дитячих садочках  та школах Харківського та Дарницького районів м. Києва. Поглиблено вивчається вплив несприятливих екологічних чинників великого міста на стоматологічне здоров’я населення, дисфункцію скронево-нижньощелепного суглобу.

Студенти мають можливість займатися у науковому студентському гуртку та доповідають про результати власних досліджень на науково-практичних конференціях студентів та молодих вчених, які проводить Академія  або інші медичні навчальні заклади, беруть участь у міжвузівських олімпіадах з різних дисциплін.

Таким чином, кафедра стоматології Академії постійно розширюється та розвивається,  успішно виконує головну задачу – підготовку кваліфікованих стоматологів для лікувальних закладів України та близького зарубіжжя.