Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

КАФЕДРА МОРФОЛОГІЇ ТА ФІЗІОЛОГІЇ ЛЮДИНИ З КУРСОМ ФАРМАКОЛОГІЇ

Завідувач кафедри медичного навчального закладу - академік Міжнародної академії інтегративної антропології, доктор медичних наук, професор Костинський Григорій Борисович – знаний вчений, який працює в галузі нейрогістології, автор понад 100 наукових робіт, в тому числі двох монографій та п’яти винаходів.

Курсом фармакології завідує академік Міжнародної академії інтегративної антропології, доктор медичних наук, професор Костинська Наталія Євгеніївна – єдиний в Україні професор з гомеопатії і єдиний в Україні спеціаліст з антропософської медицини, сертифікований, як лектор, світовим центром з антропософської медицини в Гетеанумі (Швейцарія).

Одночасно Н.Є.Костинська завідує курсом антропософської медицини, яка протягом навчання дає студентам можливість ближче ознайомитись з розвиненим в Європі напрямом антропософського розуміння хворої людини та таких ще маловідомих методів лікування, як терапія музикою, малюванням, ліпкою, евритмічними вправами та антропософськими лікувальними засобами.

Також на кафедрі працюють анатоми -  доктори медичних наук, професори Талько В.І. та Кризина П.С.,  патологоанатом,  кандидат медичних наук Денека Є.Р., судовий медик, кандидат медичних наук, доцент Федотова І.А.

Студенти, навчаючись на кафедрі, засвоюють основні принципи роботи з мікроскопічною технікою. Протягом останніх років студенти постійно й успішно беруть участь у предметних всеукраїнських студентських олімпіадах. Найбільших успіхів досягають наші команди на олімпіадах з гістології, посідаючи призові місця.