Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

Випуск лікарів -2014

У літній червневий день в Міжнародній академії екології та медицини правили балом справжня весна та молодість: відбувся урочистий випуск студентів з врученням дипломів ЛІКАРЯ та ЛІКАРЯ-СТОМАТОЛОГА.

Випуск завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до нових звершень, до самостійного життя. Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували на урочистостях.
За враженнями юнаків і дівчат, роки  навчання промайнули для них надзвичайно швидко. Тепер молоді, красиві, успішні та схвильовані вони виходили на сцену для отримання дипломів про вищу медичну освіту і за цим зворушливим дійством уважно спостерігали гості, розчулені батьки й викладачі. У такі хвилини важко, та й не варто стримувати емоції.
Найкращі побажання адресував молоді співзасновник Академії, проф. Салюта Михайло Юхимович та висловив сподівання, що зусилля науково-педагогічного колективу навчити студентів не тільки професіоналізму, але й, в першу чергу, людяності, виявляться не марними. З напутнім словом до випускників звернувся ректор Академії, проф. Костинський Григорій Борисович. На щасливу подальшу дорогу та самовіддану працю на благо людей випускників у своїх вітаннях благословили викладачі Академії.
Наприкінці урочистого вечора новоспечені лікарі дали клятву медичних працівників і пообіцяли чесно та сумлінно працювати на ниві охорони здоров’я України.
Нехай же доля буде прихильною до кожного з цих молодих лікарів і допоможе реалізувати їм свої мрії та прагнення!


Наш випуск!!! Урочистість, квіти...
Ще кілька днів - і старт у вир життя...
Що побажать вам, наші діти,
Яке сказати слово-напуття?

В професії досягнень  вам  суттєвих!
Хай кличуть вас осонцені дороги!
Сміливо йдіть в шляхи життєві
Від Альма-матері порогів!..