Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

З Днем фармацевтичного працівника!

20 вересня 2014
Шановні колеги!
Вітаємо вас з Днем фармацевтичного працівника!
 
 
   Історія фармації починається з давніх часів та пов’язана з розвитком перших цивілізацій (Греція, Римська імперія,  Китай, Індія, Шумер, та ін.). Українська фармація має славні традиції, які сьогодні підтримуються та примножуються спільнотою вітчизняних провізорів і фармацевтів. Фармацевтичний сектор України зростає і динамічно розвивається, а, відтак, зростає потреба в підготовці висококласних фахівців.
   Роль фармацевта в структурі охорони здоров’я є такою ж важливою, як і роль лікаря. Ліки, без яких лікар як воїн без зброї, — це особливий продукт, з яким мають працювати високоосвічені фахівці.
   У ваших руках сьогодні майбутні фармацевтичні кадри.  Пам'ятайте, безперервне вдосконалення змісту освіти, запровадження нових технологій та форм освіти, адаптація до європейських стандартів, участь у розробленні основ євроінтеграції вищої фармацевтичної освіти    України – пріоритети ХХІ століття.
   Нехай ваші знання та досвід, енергійність і цілеспрямованість сприятимуть подальшому розвитку вітчизняної фармацевтичної галузі, а це свято наповнить ваші серця гордістю за українську фармацію, нехай збуваються мрії і надії на світле майбутнє нашої країни!
   Щиро дякуємо вам за відданість справі і бажаємо професійних успіхів, стабільності та достатку, благополуччя, міцного здоров’я, сімейного затишку і добра!
 
З повагою та найкращими побажаннями,
Ректорат Академії