Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

БІЗНЕС-ТРЕНІНГ ПРОФЕСОРА ЗАБЛОЦЬКОГО

20 листопада 2014 року

Вже понад два роки наш заклад співпрацює з Приватним вищим навчальним закладом післядипломної освіти «Стоматологічна академія Заблоцького», і сьогодні в актовій залі відбувся черговий бізнес-тренінг для студентів МАЕМ – майбутніх стоматологів, який особисто провів доктор медичних наук, професор Ярослав Володимирович Заблоцький, стоматолог-практик з понад 30-річним стажем та вагомим досвідом роботи у приватній медицині і викладанні медичних дисциплін.
В ході спілкування зі студентами Академії, Я.В.Заблоцький розповів про свій нелегкий шлях до успіху та, поцікавившись намірами студентів щодо майбутнього в обраній професії, дав їм змістовні поради, побажав здійснення мрій та наголосив на затребуваності кваліфікованих стоматологів в суспільстві.
Проф. Заблоцький Я.В. розповів студентам, що сумлінна праця, постійне самовдосконалення, гідність, допомога однодумців дозволили йому 15 років тому відкрити першу приватну стоматологічну клініку, в своєму сенсі унікальну «Клініку Заблоцького», що активно розвивається в містах Києві (Центр стоматологічної імплантації) та Львові (Клініка для дорослих та Клініка для дітей).
Наступним етапом розвитку стоматологічної справи стало відкриття представництв «Клініки Заблоцького» та «Стоматологічної академії Заблоцького» в Болгарії за франчайзинговими угодами, де професор також викладає дисципліну «Маркетинг від Заблоцького».
По завершенню бізнес-тренінгу, відповівши на питання аудиторії, проф. Заблоцький Я.В. вручив студентам авторські книги та побажав успіхів і кар’єрного росту.