Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

Випуск 2016

2 липня 2016 року відбулася урочиста церемонія чергового випуску лікарів МАЕМ зі спеціальностей Стоматологія, Лікувальна справа та фармацевтів Медично-фармацевтичного коледжу МАЕМ.

Традиційно урочистості з нагоди випуску відкрив ректор МАЕМ д.мед.н., проф. Салюта М.Ю.

З щирими привітаннями та найкращими побажаннями виступили: почесний гість урочистостей, директор КНП «КММЦ «Академія здоров`я людини» ВО КМР (КМДА) д.мед.н., проф. Чермак І.І., І проректор д.мед.н., проф. Куріло С.М., І проректор з наукової роботи д.мед.н., проф. Костинський Г.Б., декан Нам`ятов О.В., директор Медично-фармацевтичного коледжу Пенчукова Л.О.
Для вручення дипломів на сцену були запрошені: директор КНП «КММЦ «Академія здоров`я людини» ВО КМР (КМДА) Чермак І.І., ректор Салюта М.Ю., І ректор проректор Куріло С.М., директор Медично-фармацевтичного коледжу Пенчукова Л.О. Накази МАЕМ «Про завершення навчання» від 30.06.2016 №95, №96 та від 01.07.2016 №97 оголосив декан Нам`ятов О.В.


Швидко промайнули роки навчання. Молоді, красиві, успішні та схвильовані випускники виходили на сцену для отримання бажаних дипломів про вищу медичну освіту і всі присутні: гості свята, рідні та близькі випускників, викладачі, з задоволенням спостерігали за цим зворушливим дійством. Випуск - і урочистий, і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до нових звершень, до самостійного життя.

Наприкінці свята нові лікарі дали клятву медичних працівників, пообіцяли чесно та сумлінно працювати на ниві охорони здоров’я України.

 

Нехай доля буде прихильною до кожного з молодих лікарів і допоможе реалізувати мрії та прагнення!