Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

День знань в МАЕМ

den znan01

Відчуття, що виникають 1 вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими. День знань це свято викладачів, студентів та батьків, наших друзів, свято, яке об’єднує покоління. Водночас, це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року.

1 вересня завжди відрізняється яскравістю вражень, нових надій і зустрічей. У цей день звучать привітання на адресу студентів і викладачів. Свято знань не обходять своєю увагою керівники різних рангів.

Цього року 1 вересня відсвяткували в МАЕМ гучно, весело! Наші талановиті студенти-старшокурсники привітали першокурсників піснями, а студент з Конго Соломон  виконав чарівну пісню французькою мовою! Теплі слова привітань лунали від науково-педагогічних працівників Академії, які значну частину свого життя присвячують навчанню медичних та фармацевтичних фахівців, що будуватимуть нашу державу. Так, першокурсників привітали: ректор МАЕМ д.мед.н., проф. Салюта Михайло Юхимович, І проректори – д.мед.н., проф. Куріло Сергій Миколайович та д.мед.н., проф. Костинський Григорій Борисович, декан медичного факультету д.мед.н.  Абдуллаєв Фарход Рустамович, завідувач кафедрою фундаментальної медицини з курсом фармакології та профілактичної медицини д.мед.н. Костинська Наталія Євгеніївна.

 

 

У цей день ми щиро вітаємо студентів та колектив МАЕМ!

Бажаємо миру і любові, здоров’я, благополуччя і натхнення!

Ректорат МАЕМ