Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

Підсумки наукової конференції

conference01

 

27 жовтня 2016 року пройшла наукова конференція на тему: «Наукові дослідження Маннатек - величезний прорив в вивченні імунної системи людини» за участю голови Міжнародної наукової консультативної ради (GSAB) компанії «Mannatech», засновника засобів підтримки імунної системи людини на основі гліконутрієнтів — доктора Стіва Нуджента.

 

Організаторами конференції виступили:

  • МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ЕКОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ
  • Міжнародна наукова консультативна рада компанії «Mannatech»

Конференція пройшла на базі та за підтримки КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ №1.

В конференції взяли участь провідні українські науковці та висококваліфіковані фахівці в галузі охорони здоров`я - представники НДІ, ВНЗ та ЛПЗ, а також науково-педагогічні працівники та студенти МАЕМ.

Під час роботи конференції були розглянуті питання наукового обгрунтування застосування імунних протекторів на основі гліконутрієнтів, засоби підтримки іммунітету в період епідемій та посилених навантажень.

По завершенню конференції були обговорені перспективи подальшої співпраці МАЕМ з компанією «Mannatech».

conference02

 

 

Д-р Стів Нуджент (USA)

 

nujetБіографічна довідка

Доктор Стів Нуджент - старший міжнародний директор здоров'я компанії «Mannatech», має більш ніж 38-річний досвід роботи в інтегративній медицині. Д-р Нуджент є почесним президентом Американської медичної асоціації натуропатів (Anma), був президентом Міжнародної асоціації комплементарної медицини.

С.Нуджент удостоєний премії «Серце служителя» Mannatech Associates в 2007 році. Він випробував понад 6000 біологічно активних добавок, отримав міжнародне визнання в якості експерта в своїй галузі і викладає для споживачів і фахівців в галузі охорони здоров'я понад 30 років. Доктор Нуджент - найбільш затребуваний фахівець Mannatech по всьому світу, володар декількох наукових ступенів. Сфери його досліджень включають психологію (здоров'я і добре самопочуття, лідерство, управління, нейропсихологія), біологічну антропологію, науку про харчування.

Доктор Нуджент народився і виріс в Детройті, штат Мічиган, США. З честю служив своїй батьківщині в морській піхоті США протягом майже двох десятиліть.