Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

Екскурсія до національного музею медицини

excurse

В жовтні місяці 2016 року студенти МАЕМ разом зі старшим  викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Назаренко І.Л. відвідали Національний музей медицини, наймасштабніший музей медицини в Європі, де познайомились з історією медицини із самого початку її зародження до сьогодення. Медицина представлена через призму історії України.

 

excurse 01excurse 02

 

Завдячувати створенню музею медицини у Києві маємо Олександру Абрамовичу Гранду – видатному історику, професору кафедри соціальної гігієни та організації охорони здоров’я НМУ ім. О.О.Богомольця. Організація Національного музею медицини України почалась у 1960 році. Музей розташований в історичному будинку – колишньому анатомічному театрі медичного факультету КНУ – який сьогодні є пам’яткою архітектури. Після смерті Олександра Грандо його послідовником в справі розвитку музею став заслужений лікар України  Вадим Шепулін.

excurse 03

З самого початку екскурсії студенти потрапили до витоків світової медицини. Захоплюючі експонати додають цікавості і вражають. Тут представлені перші в Україні анатомічні прибори, особисті речі видатних медиків, мікстури тощо. Багатогодинна екскурсія переносить відвідувачів музею з року в рік. Різні періоди та події в історії України, серед яких Друга світова війна і Чорнобиль, тут висвітлені через призму медицини.

 

Родзинкою Національного музею медицини є аудіовізуальні перформанс: неперевершені воскові фігури видатних медиків, живі картини історичних подій... Цією технологією музей випередив інші подібні заклади України і Європи більше ніж на 20 років. Саме тому колекції музею немає рівних. Тож не дивно, що музей отримав державну премію України та був нагороджений премією в галузі науки і техніки.

excurse 04

excurse 05

excurse 06

excurse 07

 Студенти МАЕМ отримали задоволення від відвідин музею та дізнались багато цікавого і корисного!

 

excurse 08