Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

Студенти Академії відвідали місто Канів

2 жовтня 2014

Канівський природний заповідник недаремно називають «перлиною Середнього Придніпров’я». Він розташований серед мальовничих дніпровських ландшафтів у самому центрі України. Незважаючи на невелику площу, заповідник відзначається багатством рослинного та тваринного світу. На його території знаходяться всесвітньо відомі Канівські дислокації. Немало тут й історичних пам’яток.

Канівський заповідник цікавий також тим, що тут виявлені численні стоянки давніх поселень, останки скіфських городищ, могильники з часів бронзового століття.

У заповіднику відкрито музей природи. У відділі палеонтології вражають людську уяву скам'янілі бивні та зуби мамонта, роги гігантського оленя, зуби акули лямна, «чортові пальці» та інше.

Однією з головних визначних пам’яток Канівського заповідника є Тарасова гора. Тут похований великий український поет Тарас Григорович Шевченко, на честь якого і названа гора… Неподалік від цього місця знаходиться літературний музей, в експозиції якого представлені предмети творчості Тараса Шевченка.

Таким чином, відвідавши Канівський заповідник, наші студенти отримали  можливість не тільки насолодитися красивою природою, а й познайомитися з українською культурою.

Екскурсія здійснена в рамках циклу заходів Академії «200-річний ювілей Кобзаря. 2014 рік - рік Тараса Шевченка» з метою вшанування пам’яті видатного українського діяча