Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

ДВА ЧАРІВНИХ ДНІ У МІСТІ ЛЕВА

5-6 листопада 2014 року

Напередодні Дня студента разом з викладачами: заслуженим вчителем України Кравчук Л.В. та кандидатом педагогічних наук Віцюк А.А. наші студенти відвідали славетне місто Львів.  
Львів сміливо можна назвати містом студентів, тому що кожен п’ятий у ньому - студент. Зокрема, у місті налічується близько 170 тисяч студентів, функціонує 26 університетів.

А ще Львів - це місто музеїв. Наші студенти відвідали Музей підков, що  знаходиться у Львівському національному університеті ветеринарної медицини ім. Степана Ґжицького і є чи не єдиним у Європі. В університеті, крім музею, студенти побували на кафедрі нормальної та патологічної фізіології ім. С.В.Стояновського, познайомилися з завідувачем кафедри, професором Володимиром Григоровичем Стояновським.
Студенти побували також у Львівському  медичному  коледжі  ім.Андрія Купинського, відвідали єдиний у світі Музей сала, де побачили різноманітні скульптури із сала, а також картини, фотографії, присвячені салу, такі експонати, як:  гуманоїд із сала, сальні свічки, шахи, крісло. При музеї діє ресторан, де можна замовити не тільки сало в шоколаді, а й такі екзотичні страви, як десерт "Губи Мерлін Монро" із сала,  морозива та фруктів.
Загальновідомо, що Львів асоціюють із кавою. Цікаво, що кава у Львові – це корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля чи торф. Першу в Україні найдовшу кав’ярню-книгарню, створену просто над кавовою шахтою, з особливим задоволенням відвідали студенти. У кав’ярні «Львівська копальня кави» видобувають, обсмажують та готують понад 30 видів кавових напоїв. Разом із кав’ярнею та шахтою продовжує діяти і книгарня, яка сприяє поширенню україномовної книги.