Slide 1
 
English  speaking  teachers  for  foreign  students

Foreign students are welcome to get high quality medical education…

Slide 2
 
ПІДГОТОВКА ЛІКАРІВ-СТОМАТОЛОГІВ

Стоматолог – потрібна і високооплачувана професія, а що попереду? У майбутньому ті досягнення в галузі електроніки, біо-, нанотехнологій, що використовує  стоматологія сьогодні й ті, котрі лише створюються, увійдуть в практику, але все ще будуть дорогими технологіями. Почнеться активна робота, щоб зробити їх доступними для багатьох, і тут знадобляться відповідні фахівці…

Slide 3
 
ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА
Академія - це живий організм, що
об'єднує в собі не лише навчальну,
але й лікувальну, й науково-дослідну
роботу. Якщо ти готовий вибрати
відповідальну, але прекрасну
професію лікаря, тоді чекаємо
на тебе!
Slide 4
КВК – це не просто гра
а стиль життя,
це не просто команда,
а середовище,
під впливом якого всі в Академії
поділяються на вболівальників і гравців.

 

mci head sm

 wd header

Новини

Дорогі наші студенти! Прийміть щирі вітання зі святом, Днем Студента!
Спартакіада - 2016 в Дарницькому районі Києва, що проводилась...
Новини

ДЕНЬ СТУДЕНТА В АКАДЕМІЇ

17 листопада 2014

Цього року, традиційно, в Академії відзначали День студента. Ректор, проф. Костинський Григорій Борисович, привітав студентів та вручив найкращим з них грамоти під оплески залу. З привітальним словом виступив також декан медичного факультету Нам’ятов Олег Васильович.
Після урочистої частини  за програмою вечора відбулася гра КВК. Три команди змагалися і водночас розважали зал: команда коледжу «Воскресенье - суббота», команда медичного факультету «Де віта», команда Академії «Різус фактор».
Між виступами команд лунали пісні, а Дмитро Чабан дивував присутніх фокусами! Дмитро, капітан команди «Воскресенье - суббота», виявився справжнім шоуменом! Особливий успіх мав незмінний актор усіх концертів Митус Іван. Ведучі вечора, красуня Даша і майже «Масляков» Славік, надали нашому святу не аби якого позитиву!
Протягом гри зал просто шаленів від жартів кавеенщиків. А коли всі команди у фіналі вийшли на сцену, зал прийняв справедливе рішення: «Перемогла дружба! Всі учасники найкращі!»
Для більшості учасників виступу це був перший День студента в їхньому житті. І надзвичайно приємно, що новачкам дуже сподобалось!
Тож нехай радість, гарний настрій і творча наснага супроводжують всі роки навчання в Академії!